Оплата

Оплатити одяг Ви можете:

  • по передоплаті;
  • при отримані.

Оплата по передоплаті:

  1. Оплата на карту ПриватБанк;
  2. Відправлення;
  3. Отримання.

Після того як Ви оформили замовлення Вам будуть надіслані реквізити для оплати. Одяг буде відправлено зручною для Вас кур'єрською службою, на протязі 1-2 робочих днів з дня отримання оплати (включно), але в більшості випадках відправляємо в день отримання оплати.

Оплата при отримані:

  1. Аванс на карту ПриватБанк;
  2. Відправлення Новою Поштою;
  3. Оплата різниці при отримані.

Після оплати авансу замовлення буде відправлено Новою Поштою, на протязі 1-2 робочих днів з дня отримання часткової оплати (включно), але в більшості випадках відправляємо в день отримання оплати. Сума авансу залежить від кількості та об'єму замовленого одягу. Сума часткової оплати Ви можете уточнити до покупки або ми Вам самі зателефонуємо після оформлення замовлення, але мінімальна вартість авансу за один одяг 100 грн. 

Доставка

Доставка здійснюється по всій території України. Вартість пересилання сплачує покупець. Отримати одяг Ви можете одним із зручним для Вас способом:

Після відправлення посилки Вас буде письмо проінформовано, а також, якщо Ви оформили покупку через кошик, Ви можете сомостійно передивитися статус замовлення в "Ваш профіль" > "Замовлення".