Коротко розглянемо з Вами процес оплати одягу в магазині через міні-термінал iPay, картками VISA та MasterCard. Більш детальну інформацію Ви можете прочитати безпосередньо на сайті ПриватБанк чи LiqPay

І так, "пішли". Міні-термінал iPay - це міні-додаток від ПриватБанку, який працює як звичайний POS-термінал, данний пристрій можна підключити до смартфону або планшету, а також до персонального комп’ютера, в магазині ми використовуємо смартфон. Сам процес операції займає декілька хвилин і є для Вас абсолютно безкоштовним, комісія банку, яка складає 2,75% стягується з власника мобільного терміналу, тобто з нас. А тепер як же працює термінал:

  1. Підключаємо термінал до аудіороз'єму смартфону;
  2. Проводимо картку через мобільний термінал і заповняємо поля: сума, опис та Ваш мобільний номер, на який надійде смс-пароль для підтвердження оплати. Примітка: вказаний номер телефону повинен бути прив'язаний до карти, оплата буде проведена успішно тільки після ведення паролю.

От і все -  операція завершена, але якщо Ви бажаєте отримати електронний чек з проведеної операції, для цього Вам потрібно буде вказати e-mail та залишити підпис на екрані. На протязі декількох хвилин на вказаний e-mail надійде лист з деталями проведеної оплати.

Якщо у Вас є питання, пишіть, ми з радістю відповімо :).